fbpx

Про нас


Нерухомість для життя, роботи та інвестицій

Estate Invest допомогає вирішити будь-які питання з житловою, комерційною та інвестиційною нерухомістю.

Ми пропонуємо клієнтам об’єкти від забудовників (без комісії) або перевірені і надійні варіанти на вторинному ринку. Інвесторам у нерухомість допомагаємо обрати найбільш прибуткові об’єкти і знаходимо орендарів, забезпечуючи необхідний рівень прибутковості квартири або офісу.

Акутальні об’экти та зручний пошук

На сайті Estate Invest зібрані всі актуальні пропозиції на ринку Харкова. Нами запущений Telegram-бот, підключившись до якого ви зможете відстежувати появу нових об’єктів, які підходять під обрані параметри. А ще бот миттєво надсилає інформацію про зміну цін на нерухомість, що відповідає вашим критеріям пошуку.

Пропустили повідомлення від бота? — Не біда! Адже необхідну інформацію вам повідомить агент з нерухомості Estate Invest.

Агенція повного циклу

До нас часто звертаються клієнти, у яких немає вільного часу, щоб відволікатися від своєї роботи і займатися ремонтами. Ми пропонуємо їм квартири або офіси в будівельному стані, розробляємо дизайн-проекти і робимо ремонти. Наші планування і дизайн дозволяють забезпечити інвесторам необхідну прибутковість, а приватним особам — затишок і комфорт у своїй довгоочікуваній квартирі. До того ж, проекти ми завершуємо швидко і зайвий раз не турбуємо клієнта через дрібниці, беручи на себе відповідальність за прийняті рішення.

Управління нерухомістю

Estate Invest надає послугу Управління нерухомістю. Передавши об’єкт в управління, ви можете бути впевнені, що жодна перегоріла в орендаря лампочка вас більше не потурбує, рівно як і зламана пральна машина.

Експертна оцінка та безпечні угоди

Ще одним напрямком нашої діяльності є експертна оцінка нерухомості. Знайшли квартиру самі? — Ми із задоволенням допоможемо з оцінкою, організацією і юридичним супроводом угоди.

Скільки це коштує?

Вартість послуг в оренді становить 50% від місячної ціни об’єкта і оплачується тільки за фактом вселення (підписання договору оренди). У продажу нерухомості вартість послуг — 5% від ціни об’єкта. Оплачується за фактом проведення операції купівлі-продажу.

Ваш час дорожчий ніж наші послуги 😉